З Днем Народження!

Шановні викладачі, співробітники та студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка

Щиро вітаю Вас з нашим спільним святом – Днем народження університету!

Цей день – добра нагода осмислити пройдений нами шлях, оцінити освітні та наукові здобутки, а вони і цього року є вагомими. І хоча ми відзначаємо День університету у непростий час – час військової агресії проти нашої держави, вважаю за необхідне привітати і вшанувати працю всього нашого колективу.

Бажаю Вам, шановні викладачі та працівники університету, нових трудових звершень, свіжих професійних ідей, щоденного натхнення.

Дорогі студенти! Наш Університет має багаті традиції і здатен забезпечити Вас важливими знаннями, які знадобляться Вам у житті, зроблять його змістовним і гідним, подарують Вам радість творчості. Любіть обрану Вами професію, невпинно самовдосконалюйтеся, і вона полюбить Вас, дозволить Вам повною мірою самореалізуватися на благо Вам самим, Вашим родинами і нашій Вітчизні. Бажаю Вам успіхів у навчанні, підкорення нових вершин знань, творчого оптимізму, успішної майбутньої кар’єри!

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка               В.П. Мороз

Без названия