Первинна профспілкова організація вітає з 49 річницею навчально-науковий інститут педагогіки і психології! Протягом цього часу інститут зробив величезну роботу у підготовці кваліфікованих фахівців у галузі педагогіки та психології, а також у проведенні досліджень, що сприяють розвитку цих наук. Таке досягнення варто відзначити як заслугу керівництва, викладачів, студентів та всього колективу інституту, які працюють разом для досягнення спільних цілей.
Нехай НН ІПП і надалі процвітає, відкриваючи нові можливості для навчання та досліджень! Зі святом!
Разом до перемоги!