Луганський національний университет імені Тараса Шевченка

Новини

День захисника України

В університеті урочисто відзначили День захисника України.

Зі святом!

Вітаємо зі світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Картинки по запросу з днем захисника україни та святом покрови картинки

 

День працівників освіти

Шановні колеги!

Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників освіти!

    У цей світлий і надихаючий день ми відзначаємо знакове для всіх свято. Свято, котре звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. По-справжньому всенародне свято людяності й доброти, мудрості, порядності, надії, віри і любові.

День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

В день Вашого професійного свята бажаю Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги! Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                  В.П. Мороз

07-Z-dnem-pratsivnykiv-osvity-Ukrayiny

Пізнавальна подорож

За підтримки первинної профспілкової організації університету викладачі та співробітники ЛНУ імені Тараса Шевченка відвідали Деркульський державний кінний завод.

День здоров’я 2018

У структурних підрозділах університету відбулося щорічне свято – День здоров’я.

Шановні викладачі, співробітники та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка!

     Сердечно вітаю вас з Днем знань та початком навчального року! Освіта — той надійний фундамент, на якому будується благополуччя країни. Тому ми робимо все необхідне для того, щоб підростаюче покоління могло отримати якісні знання, реалізувати свої таланти, подружитися зі спортом, стати справжнім патріотом Батьківщини. Немає жодної галузі діяльності людини, де не затребувані глибокі знання.

У новому навчальному році бажаємо всім студентам успіхів у навчанні, твердості і наполегливості в досягненні поставленої мети, а всьому професорсько-викладацькому складу — великих професійних досягнень, реалізації творчих задумів. Міцного всім здоров’я, успіхів у навчанні та праці, невичерпної енергії, щастя, оптимізму! Зі Святом!

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                 В.П. Мороз

1-veresnya.min_

З Днем Незалежності України!

Шановні викладачі, співробітники та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка!

      Щиро вітаю Вас із визначним святом — Днем незалежності України! Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Зичу міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Зі Святом!

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка              В.П. Мороз

З-днем-Незалежності-України-картинка

Шановні викладачі, співробітники та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка!

       Пречисте свято Медового Спаса і Маковія з пахучими пиріжками і медовою вощиною ступає на поріг. Нехай Господня благодать цього гарного православного свята принесе добро, любов і щирість у кожну родину. Нехай маковими зернами у домівках проростає достаток і білокрилий Янгол Прощення торкнеться пір’ячком Божої любові кожного серця. Хай буде благодатним для вас Щедрий Медовий Спас і Маковій! Зі Святом!

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                        В.П. Мороз

f037373cddddb7f38a6562276b22a2c0

З Днем Конституції України!

Шановні викладачі, співробітники та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка!

   Щиро вітаю Вас з визначним святом — Днем Конституції України!

   Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.
Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

  З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                   В.П. Мороз

563822

Всесвітній день вишиванки

У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка відзначили Всесвітній день вишиванки.

Щороку, третього четверга травня, Україна святкує Всесвітній день вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції  і об’єднати українців навколо вишиванки, яка є не тільки символом краси, молодості, наслідування, а й нашим генетичним кодом.

День вишиванки – це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку, аби продемонструвати єдність українського народу.

Для «шевченківців» свято є традиційним. Кожного року до дня вишиванки в університеті відбувається низка патріотичних заходів, які покликані зберегти українські цінності та популяризувати їх серед молоді. Цей навчальний рік не став винятком.

Розпочався день з конкурсу «Рідний дім у вишиванці», участь у якому взяли студенти університету, які проживають у гуртожитку. Зранку невгамовна молодь розпочала приготування до заходу, адже необхідною умовою участі стала прикрашена в традиційному українському стилі кімната. Завдяки старанності студентів, будівля університету незабаром стала помітно вирізнятися з-поміж інших, оскільки на вікнах гуртожитку з’явилися рушники, як символ гостинності та доброзичливості. Учасники зустрічали гостей з хлібом-сіллю, цікаво презентували власну оселю та ділилися святковим настроєм. Після підведення підсумків, журі визначило переможців, які були нагороджені цінними подарунками.