Луганський національний университет імені Тараса Шевченка

Новини

Зі святом, шановні студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка!

Шановні студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка!

       У День студента всім учням особлива шана та побажання успіхів та щастя! Нехай ваші студентські роки будуть тою золотою годиною, про яку не раз ви будете згадувати з посмішкою і теплою ностальгією, нехай завтрашній день завжди тримає для вас приємний сюрприз у запасі і маленьке чудо!

      Пора студентства — це час божевільних відкриттів, час свободи, нових знайомств і шалених веселощів. Так що бажаю вам, щоб ваш студентський запал ніколи не вичерпався, а студентські друзі назавжди зберегли вам вірність! Зі святом!

 

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                 В.П. Мороз

 

z_dnem_studenta

ПОЕЗДКА В КАРПАТЫ!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука

Стартує відкритий конкурс «Завтра.UA» — загальнонаціональна стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука для студентів українських ВНЗ 3-6 курсів.
Прийом заявок 17.10-30.11.2017

Стипендіальна програма Завтра.UA підтримує та надихає талановиту молодь в Україні. Мета — сприяти формуванню майбутнього покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка розбудовуватиме нову Україну.

Zavtra_start_promo17_standartZavtra_start_promo17_vertical

Планове засідання членів профкому 2017

Донорство крови

В ЛНУ имени Тараса Шевченко восстанавливаются традиции донорства крови. Донорская сдача крови является особенно актуальной в наше время, поскольку потребность в лечебных средствах вызвана, в частности, военными событиями. Благодаря донорству происходит активизация системы кроветворения, улучшается обмен веществ и повышается устойчивость организма в экстремальных ситуациях. Студенческая молодежь нашего университета никогда не была равнодушной к социальным проблемам …

Источник: Донорство крови

Праздник мужества и духовной силы

В ЛНУ имени Тараса Шевченко торжественно отметили День защитника Украины. История украинского государства неразрывно связана с традиционными праздниками, которые стали основой духовного единства и силы нашего народа. Осенью в очередной раз студенческое братство университета отмечает три величественных праздника: День защитника Украины, День украинского казачества и Покровы Пресвятой Богородицы. В этом году празднование началось с ярмарки, …

Источник: Праздник мужества и духовной силы

День працівників освіти

qRx6rV3jXro

Шановні колеги!

Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників освіти.

     Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги!

 

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка               В.П. Мороз

Зі святом!

Шановні викладачі, співробітники та студенти ЛНУ

імені Тараса Шевченка!

  Вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року!

У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти. Бажаю Вам, дорогі друзі, здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань.

Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети, здобути знання, активно брати участь у громадській, науково-дослідній роботі та житті студентського колективу. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті.

Окремо хочу привітати з 1 вересня першокурсників! Для вас з цією осінню приходить пора не тільки нових знань, нових відкриттів, але і нових друзів, нового життя.

Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих. Зі святом Вас!

 

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                В.П. Мороз1406

Увидели кумира

9 июня в Лисичанске, что менее чем за 20 километров от линии разграничения, на стадионе «Шахтер» состоялся бесплатный благотворительный концерт популярной украинской группы Святослава Вакарчука «Океан Эльзы».