Луганський національний университет імені Тараса Шевченка

Новини

Всесвітній день вишиванки

У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка відзначили Всесвітній день вишиванки.

Щороку, третього четверга травня, Україна святкує Всесвітній день вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції  і об’єднати українців навколо вишиванки, яка є не тільки символом краси, молодості, наслідування, а й нашим генетичним кодом.

День вишиванки – це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку, аби продемонструвати єдність українського народу.

Для «шевченківців» свято є традиційним. Кожного року до дня вишиванки в університеті відбувається низка патріотичних заходів, які покликані зберегти українські цінності та популяризувати їх серед молоді. Цей навчальний рік не став винятком.

Розпочався день з конкурсу «Рідний дім у вишиванці», участь у якому взяли студенти університету, які проживають у гуртожитку. Зранку невгамовна молодь розпочала приготування до заходу, адже необхідною умовою участі стала прикрашена в традиційному українському стилі кімната. Завдяки старанності студентів, будівля університету незабаром стала помітно вирізнятися з-поміж інших, оскільки на вікнах гуртожитку з’явилися рушники, як символ гостинності та доброзичливості. Учасники зустрічали гостей з хлібом-сіллю, цікаво презентували власну оселю та ділилися святковим настроєм. Після підведення підсумків, журі визначило переможців, які були нагороджені цінними подарунками.

«Веселкою сплелися кольори»

В університеті відбулася виставка «Веселкою сплелися кольори» з нагоди святкування Всесвітнього дня вишиванки.

«Моя родина в вишиванці»

В університеті підведено підсумки фотоконкурсу «Моя родина у вишиванці».

Вишиванки Луганщини

Сьогодні ЛНУ імені Тараса Шевченка презентував вишиванки Луганщини.

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

ЛНУ імені Тараса Шевченка взяв участь у мітингу з нагоди Дня пам’яті і примирення та 73-річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Зі Святом!

З Днем Пам’яті та Перемоги!

    Щиро вітаю ветеранів Великої Вітчизняної війни, викладачів, співробітників та студентів ЛНУ імені Тараса Шевченка зі світлим і радісним святом, 73-річницею Перемоги над нацизмом!

У день річниці славної Перемоги бажаю усім міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє вашого міста і рідної нашої України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро! Зі святом!

 

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                 В.П. Мороз

18756276bbb1a4069f8f6c25d9611f87_1945

95-річчя ФПН

Факультет природничих наук відзначив 95 річницю з Дня заснування.

Фестиваль гумору «Ліга сміху»

У ЛНУ імені Тараса Шевченка відбувся традиційний фестиваль гумору «Ліга сміху».

Як відомо, сміх подовжує життя. Задля цієї важливої місії після чотирьохрічної перерви цей захід стартував з новою силою у стінах університету за підтримки первинної профспілкової організації.

Вітаю з Великоднем!

Шановні викладачі, співробітники та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка!

   Христос Воскрес!
З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

  З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                   В.П. Мороз

maxresdefault

«Фараони»

У ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулася вистава «Фараони».

Теплий квітневий вечір по особливому запам’ятався колективу нашого університету. Після тривалої підготовки у стінах закладу освіти відбулася довгоочікувана прем’єра – комедійна вистава «Фараони». Виконавцями ролей стали викладачі й співробітники ЛНУ імені Тараса Шевченка, кожен з яких продемонстрував неабиякі творчі здібності та акторський хист.

Головним режисером та літературним редактором вистави став проректор з науково-педагогічної роботи Д.В. Ужченко. За його словами, подібні заходи раніше були традиційними в університеті, але формат «Фараонів» дещо відрізняється. «П’єса написана О. Коломійцем простою народною мовою. Саме тому ми й обрали цей твір, оскільки він легко сприймається глядачами», ‒ підкреслив проректор.