Луганський національний университет імені Тараса Шевченка

Новини

Шановні викладачі, співробітники та студенти ЛНУ

імені Тараса Шевченка!

Вітаю з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком!

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                  В.П. Мороз

32173242

Планове засідання членів профкому 2017

Сьогодні відбулося планове засідання членів профкому ЛНУ. Розглядалися такі планові питання: підведення підсумків роботи профкому за 2017 рік, про хід виконання колективного договору у 2017 році. Ухвалили: роботу за 2017 рік вважати задовільною.

pJW77qNKZ7Q LWuKOMXyEtE sbF3KyRechQ

Театралізований спектакль

З Днем Святого Миколая!

Щиро вітаю вас з Днем Святого Миколая! Нехай це свято перетвориться на справжнє диво, нехай Миколайчик подарує солодку не тільки цукерку, а і надію. Бажаю відверто радуватись, щиро кохати та щасливо жити.

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка               В.П. Мороз

1418977996_mikolaya

10-річний ювілей

Сьогодні навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму відзначає 10-річний ювілей. У 2007 році розпочалася історія одного з найпотужніших структурних підрозділів університету. Шляхом виокремлення певних спеціальностей з Інституту економіки та бізнесу й факультету природничих наук було створено Інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму. Це був важливий крок у розвитку ЛНУ імені Тараса Шевченка, оскільки напрями …

Источник: 10-річний ювілей

«Свободные творят будущее»

В ЛНУ имени Тараса Шевченко состоялось театрализованное мероприятие «Свободные творят будущее». Защита национальных интересов государства, демократических ценностей, прав и свобод человека всегда имели большое значение для украинского народа. На протяжении многовековой истории государства, лучшие сыны Украины боролись за свою независимость и суверенность. В 2014 году миллионы украинцев, объединившись вокруг общей цели, помешали узурпации власти. Почитая …

Источник: «Свободные творят будущее»

Международный день студентов

Зі святом, шановні студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка!

Шановні студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка!

       У День студента всім учням особлива шана та побажання успіхів та щастя! Нехай ваші студентські роки будуть тою золотою годиною, про яку не раз ви будете згадувати з посмішкою і теплою ностальгією, нехай завтрашній день завжди тримає для вас приємний сюрприз у запасі і маленьке чудо!

      Пора студентства — це час божевільних відкриттів, час свободи, нових знайомств і шалених веселощів. Так що бажаю вам, щоб ваш студентський запал ніколи не вичерпався, а студентські друзі назавжди зберегли вам вірність! Зі святом!

 

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                 В.П. Мороз

 

z_dnem_studenta

ПОЕЗДКА В КАРПАТЫ!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!