Луганський національний университет імені Тараса Шевченка

Новини

Фестиваль гумору «Ліга сміху»

У ЛНУ імені Тараса Шевченка відбувся традиційний фестиваль гумору «Ліга сміху».

Як відомо, сміх подовжує життя. Задля цієї важливої місії після чотирьохрічної перерви цей захід стартував з новою силою у стінах університету за підтримки первинної профспілкової організації.

Вітаю з Великоднем!

Шановні викладачі, співробітники та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка!

   Христос Воскрес!
З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

  З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                   В.П. Мороз

maxresdefault

«Фараони»

У ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулася вистава «Фараони».

Теплий квітневий вечір по особливому запам’ятався колективу нашого університету. Після тривалої підготовки у стінах закладу освіти відбулася довгоочікувана прем’єра – комедійна вистава «Фараони». Виконавцями ролей стали викладачі й співробітники ЛНУ імені Тараса Шевченка, кожен з яких продемонстрував неабиякі творчі здібності та акторський хист.

Головним режисером та літературним редактором вистави став проректор з науково-педагогічної роботи Д.В. Ужченко. За його словами, подібні заходи раніше були традиційними в університеті, але формат «Фараонів» дещо відрізняється. «П’єса написана О. Коломійцем простою народною мовою. Саме тому ми й обрали цей твір, оскільки він легко сприймається глядачами», ‒ підкреслив проректор.

Планове засідання членів профкому 29.03.2018

Сьогодні відбулося планове засідання членів профкому ЛНУ. Було розглянено такі планові питання:

Зі святом 8 березня!

 Любі жінки ЛНУ імені Тараса Шевченка!

Щиро вітаю вас з міжнародним днем Жінок!
Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо і довічно кластимемо до ваших ніг.
У цей святковий день бажаємо всім жінкам міцного здоров’я, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. І нехай виконуються найзаповітніші мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримося.

 

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                      В.П. Мороз

1394186585__-_-_-_-_-8-_

Найкращий студент

Почесне звання «Найкращий студент ЛНУ імені Тараса Шевченка» присвоєно Олені Вороновій. Щороку традиційно з нагоди річниці з дня заснування ЛНУ імені Тараса Шевченка обирають найкращого студента, який наполегливою працею та науковими здобутками уславляє ім’я рідної Альма-матер. Цього року найкращою визнано магістрантку навчально-наукового інституту торгівлі обслуговуючих технологій та туризму Олену Воронову.    Олена активно займається науково-дослідницькою …

Источник: Найкращий студент

Почесні звання

Викладачам ЛНУ присвоєно почесні звання.

Святковий концерт

В університеті відбувся святковий концерт, присвячений 97-й річниці Дня заснування університету.

Сьогодні святковий настрій наповнював серця всіх шевченківців. Студентське братство, викладачі та співробітники одного з найстаріших закладів вищої освіти східноукраїнського регіону урочисто відзначили 97 –й день народження рідної Альма-Матер.

З Днем Народження!

Шановні викладачі, співробітники та студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка!

     Щиро вітаю Вас з нашим спільним святом – Днем народження університету! Ми велика дружна родина. Люблячи свій університет, служачи йому, покращуючи його, ми робимо кращою всю Україну. Тому всім бажаю миру, міцного здоров’я, взаєморозуміння, злагоди і зростання!

Нехай кожен день, проведений в улюбленому університеті, наповнює серце втіхою і натхненням, нехай завжди у вас знаходяться сили і впевненість для підкорення намічених вершин. Чудових вам можливостей і щасливих миттєвостей, цікавих подій і плідної роботи, веселих посмішок і вірних товаришів!

 

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка               В.П. Мороз

1425628375_8bereznya

Засідання членів профкому 22.02.2018

Сьогодні відбулося планове засідання членів профкому ЛНУ. Було розглянено такі планові питання: