Луганський національний университет імені Тараса Шевченка

Новини

Шановні воїни, захисники України!

Первинна профспілкова організація ЛНУ імені Тараса Шевченка вітає Вас з професійним святом Днем Збройних Сил України. Бажає здоров’я та успіхів на ниві служіння українському народу.
Слава Україні! Зі святом Вас!

47573569_2438630542845251_1988112349541695488_n

Планове засідання членів профкому 2018

Сьогодні 22.11.2018 відбулося засідання членів профкому. Було розглянено такі планові питання:

Відзначили Міжнародний день студента!

У Луганському національному урочисто відзначили Міжнародний день студентів.

Студентська пора одна з найромантичніших та запальних у житті людини. Неповторні яскраві емоції, що супроводжують молодь під час навчання у закладах освіти, стають палкими та приємними спогадами, що надихають протягом подальших років.

Зі святом!

Шановні студенти!

    У цей чудовий, святковий день сердечно вітаю з міжнародним днем студента! Бажаю нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай здійсняться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських років.

Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Переконаний, сплине незначний час і Ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Бажаю вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Вірю у ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України! Зі святом!

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка               В.П. Мороз

З днем студента

Планове засідання членів профкому ЛНУ 25.10.2018

Сьогодні відбулося друге у новому навчальному році планове засідання членів профкому ЛНУ. Було розглянено такі планові питання:

ФОНД ВІКТОРА ПІНЧУКА РОЗПОЧИНАЄ 13-Й КОНКУРС СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЗАВТРА.UA»

17 жовтня 2018 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 13-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA». Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді покликана сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін.

День захисника України

В університеті урочисто відзначили День захисника України.

Зі святом!

Вітаємо зі світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Картинки по запросу з днем захисника україни та святом покрови картинки

 

День працівників освіти

Шановні колеги!

Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників освіти!

    У цей світлий і надихаючий день ми відзначаємо знакове для всіх свято. Свято, котре звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. По-справжньому всенародне свято людяності й доброти, мудрості, порядності, надії, віри і любові.

День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

В день Вашого професійного свята бажаю Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги! Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                  В.П. Мороз

07-Z-dnem-pratsivnykiv-osvity-Ukrayiny

Пізнавальна подорож

За підтримки первинної профспілкової організації університету викладачі та співробітники ЛНУ імені Тараса Шевченка відвідали Деркульський державний кінний завод.