З Днем народження, наша альма-матер!!!

Шановні викладачі, співробітники та студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка!
У цей знаковий для нас, ШЕВЧЕНКІВЦІВ, день, первинна профспілкова організація вітає вас з 102-ю річницею від дня заснування ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка!
Сьогодні праця нашого великого колективу університету є прикладом самовідданості і стійкості в розбудові просвітництва, в осягненні наукових вершин, плеканні духовних традицій та українотворчості.
Дякуємо всім за самовіддану й плідну працю, бажаємо творчого натхнення, безмежного завзяття й сили у звершенні задуманих планів, нових ідей і перемог в ім’я утвердження українства. Нехай висока оцінка діяльності університетської родини слугує моральним стимулом і дороговказом на шляху до наукових та просвітницьких вершин.
Бажаємо усім нам міцного здоров’я, щастя, миру, натхнення, нових досягнень на благо нашого Університету та України!
З Днем народження, наша альма-матер!!!
Процвітай наш рідний університет!!!
Разом до ПЕРЕМОГИ!!!
334367390_504310965247282_3181820218400572036_n