Виставка «Лубенська художня весна»

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка відвідав у картинній галереї виставку «Лубенська художня весна», де були представлені полотна талановитих митців. Цій виставці сьогодні виповнилось 50 років.
Захід пройшов у теплій атмосфері, зібравши численних поціновувачів мистецтва, студентів та викладачів університету. Відвідувачі мали змогу насолодитися різноманіттям стилів і технік, представлених на полотнах. Виставка ще раз підтвердила важливість збереження культурних традицій і підтримки сучасних художників.
По закінченню заходу художниця подарувала Луганському національному університету свою картину. Цей жест символізував її підтримку мистецької освіти і сприяв зміцненню зв’язків між університетом і художньою спільнотою. Картина займе почесне місце в університетській галереї, де її зможуть бачити як студенти, так і гості закладу. Викладачі і студенти висловили щиру подяку художниці за її щедрість і внесок у розвиток культурного життя університету.