Посвята першокурсників в студенти

Сьогодні день присвячений особливій події — посвяті першокурсників у студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Голова вченої ради Віталій КУРИЛО, ректор Олена КАРАМАН, мер Лубенської міської ради Олександр ГРИЦАЄНКО, голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО, голова Лубенської районної військової адміністрації Сергій СІРЯЧЕНКО висловили свої слова привітання та побажали успіхів у студентському житті. Це важливий момент для нових студентів, коли вони вступають у світ вищої освіти і відчувають підтримку від університетського керівництва та місцевої влади.

Голова студентського самоврядування вручила символічний студентський квиток першокурсникам, який стане талісманом їхньої академічної подорожі. Цей квиток символізує не лише випробування, але й можливість для особистого та професійного зростання. Студентські роки — це час навчання, вдосконалення та нових можливостей, і цей захід є першим кроком у цій захоплюючій подорожі. Бажаємо студентам успіхів і незабутніх вражень у їхньому студентському житті!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!