Студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка мали можливість поглибити свої знання та навички у сфері ментального здоров’я під час тренінгу, організованого за ініціативи Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Олени Зеленської.
Під час заходу студенти зустрілися з представниками екстреної медичної допомоги, що поділилися своїм досвідом та знаннями з психічного здоров’я, психологічної підтримки та першої домедичної допомоги. Учасники отримали цінні рекомендації щодо підтримки себе та оточуючих у стресових ситуаціях, а також дізналися про важливість своєчасного реагування на психічні проблеми та шляхи їх подолання.
Цей тренінг став важливим кроком у підвищенні свідомості студентів щодо ментального здоров’я та психологічної допомоги, сприяючи формуванню здорового й збалансованого ставлення до себе та оточуючих.