Первинна профспілкова організація вітає з 90-річчям навчально-науковий інститут соціальних і гуманітарних наук!

Первинна профспілкова організація вітає із значущою подією — 90-річчям навчально-наукового інституту соціальних і гуманітарних наук!

Це святковий момент, який символізує довгу і плідну діяльність навчально-наукового інституту соціальних і гуманітарних наук, його внесок у розвиток освіти, науки та культури. Протягом усіх цих років ви пройшли великий шлях, долаючи випробування та здобуваючи перемоги.

Ваш інститут завжди був місцем, де відбувалася не лише передача знань, а й виховання студентів, які стають справжніми професіоналами у своїй сфері. Ми пишаємося нашими випускниками, які розсіялися по всьому світу та роблять важливий внесок у суспільство.

Висловлюємо величезну вдячність всім викладачам, співробітникам та студентам. Ваша праця і відданість роблять наш університет місцем, де кожен може розвиватися та досягати висот.

Нехай навчально-науковий інститут соціальних і гуманітарних наук і надалі лишається символом знань, творчості та інтелектуального розвитку. Нехай він продовжує впливати на формування майбутнього покоління професіоналів та лідерів, які здатні змінювати світ на краще.

Щиро вітаємо усіх з цією чудовою подією! Бажаю подальших успіхів, процвітання та досягнень у майбутньому! Разом до перемоги!
З найкращими побажаннями,
голова ППО Володимир МОРОЗ