III Міжнародна науково-практична конференція «Наука і освіта в глобальному та національному вимірах: виклики, загрози, перспективи розвитку».

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка сьогодні провів III Міжнародну науково-практичну конференцію «Наука і освіта в глобальному та національному вимірах: виклики, загрози, перспективи розвитку».
З привітальним словом до гостей конференції звернулась Олена КАРАМАН — ректор університету, доктор педагогічних наук, професор.

Тематичні напрями роботи конференції:
1. Інтернаціоналізація науки і освіти в глобальному та національному
вимірах.
2. Методологічні засади та стратегії розвитку освіти і науки в умовах
сучасних викликів і загроз.
3. Актуальні проблеми дошкільної освіти.
4. Нова українська школа: досвід, реалії, перспективи розвитку.
5. Напрями і зміст реформування загальної середньої освіти в Україні.
6. Теорія і практика професійної, фахової передвищої та вишої освіти в
контексті реформ і викликів.
7. Інновації в галузі спеціальної та інклюзивної освіти.
8. Соціально-педагогічні та психологічні засади освітньої діяльності.
Після проведення конференції презентували і вручили науково-методичний альманах та сертифікати.