Акція «Підтримка через світло відданості»

Первинна профспілкова оргагізація ЛНУ імені Тараса Шевченка, разом із студентським самоврядуванням, виявили підтримку наших військовослужбовців, які перебувають у складних умовах у Куп’янському напрямку та провели акцію «Підтримка через світло відданості». До військових, які щоденно ризикують своїм життям для захисту країни, ми маємо надзвичайну подяку. Їхній героїзм, мужність та самопожертва заслуговують на нашу повну повагу і вдячність. Акція «Підтримка через світло відданості» — це не лише символічна підтримка, але й вияв поваги до тих, хто оберігає нашу країну. Свічки, зроблені з великою повагою та щирістю, були передані як вираз нашої підтримки та найкращих побажань в ці важкі часи. Нехай світло цих свічок принесе вам тепло та віру у краще майбутнє.
Ще раз, щиро дякуємо всім нашим військовим за їхню відвагу, самопожертву та вірну службу. Ваша сила — наша надія.
Усі до перемоги! Слава Україні!