Луганський національний університет імені Тараса Шевченка провів проєкт міжнародної технічної допомоги
«ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ВПЛИВУ ВЧИТЕЛІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПРОЦЕС КОНСОЛІДАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ».
За захід було запрошено Лубенського міського голову Оленкандра ГРИЦАЄНКА, начальника управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради Мирослава КОСТЕНКА та вчителів Лубенського району.
Захід почався з дискусійної панелі, яка мала назву «МІЖНАРОДНА ПІДТРИМКА ДЛЯ ІНКЛЮЗИВНОГО РОЗВИТКУ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ СУСПІЛЬСТВ І ГРОМАД: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ДЛЯ УКРАЇНИ»
Спікерами виступили:
− Алехандро ЕГГЕНШВІЛЛЕР (Alejandro Eggenschwiler), програмний менеджер, Європейська делегація в Україні;
− Ян ПЕЙРІЛ (Jan Pejril), менеджер міжнародних проєктів Програми розвитку ООН;
− Станіслав ТОПОЛЬНИЦЬКИЙ – менеджер програм Представництва ЄС в Україні.
− Віталій КУРИЛО, голова вченої ради ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка», керівник проєкту;
− Олена КАРАМАН, ректор ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»;
− Ірина ЦИМБАЛ, директор Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;
− Надія СІЧКАР, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Лубенської міської ради
Також для гостей було проведено практикум під назвою «СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ КОНСОЛІДАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА В КРИЗОВИХ УМОВАХ ТА ІНСТРУМЕНТИ РОБОТИ З НАСЕЛЕННЯМ, УЧНЯМИ І СТУДЕНТАМИ».Тренерами були:
Тетяна ФЕДОТОВА, психолог МБО БФ «СОС «Дитячі містечка», сертифікований тренер та Антон НАЗМІЄВ, психолог МБО БФ «СОС «Дитячі містечка», сертифікований тренер.
Завершенням заходу було обговорення питань стосовно конференції та анкетування.