День олімпійських ігор

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка разом із навчально — науковим інститутом фізичного виховання і спорту відзначили Олімпійський день, який проводять щороку 23 березня. У цей день 1894 року на Першому олімпійському конгресі в Парижі, за ініціативи барона П’єра де Кубертена, створили міжнародний олімпійський комітет та ухвалили рішення про відродження олімпійських ігор.
На заході присутніх привітали голова вченої ради Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Віталій Курило, голова первинної профспілкової організації Володимир Мороз та директор навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Олександр Дубовий.
У програмі був легкоатлетичний забіг та руханка з чемпіонами. Всі присутні взяли участь та отримали заряд бадьорості та позитивних емоцій.
Разом до перемоги! Слава Україні!