Фарбування лавок

За ініціативи первинної профспілкової організації, студентського самоврядування, адміністрації Луганського національного університету імені Тараса Шевченка студенти, викладачі, співробітники взяли на себе ініціативу по фарбуванню лавок та відновленню належної чистоти в Лубнах на території, прилеглій пам’ятнику Тисячоліттю заснування міста, щоб покращити естетичний вигляд та підвищити якість життя містян. Це дивовижний приклад того, як активна громадська позиція може призвести до реальних позитивних змін у житті громади. Молодь має потужний потенціал, щоб змінювати світ навколо нас, і студенти з ЛНУ ім. Тараса Шевченка це чудово демонструють своїми діями. Вони є прикладом для наслідування та підтримки усіх, хто дбає про свій рідний край та хоче зробити світ кращим.
Разом до перемоги!