День здоров’я

1 жовтня в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся День здоров’я. За ініціативи адміністрації університету, первинної профспілкової організації та студентського самоврядування. На свято завітали гості. Голова лубенської районної ради Тетяна Качаненко та виконуючий обов’язки заступника начальника ТЦК та СП з комплектування, полковник Колеснік Андрій. Студенти брали участь у спортивних змаганнях, куштували козацьку кашу та велело проводили час. Усі переможці отримали солодкі подарунки та грамоти. Кожен інститут облаштовував свою локацію, де студенти куштували козацький куліш та призи за перемогу. Також відбувались козацькі змагання. Студенти танцювали козацький танець гопак. Щоб станцювати його необхідно вміти чимало, що виходить за рамки традиційних східних єдиноборств. Після цього дівчата проводили конкурс для хлопців під назвою «Хто найшвидше з’їсть найбільше вареників». По завершенню Дня здоров’я студенти, викладачі та співробітники ЛНУ імені Тараса Шевченка насолоджувались гарною атмосферою заходу, куштувавши смачну кашу.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛВАВА!