Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня бібліотекарі нашої країни відзначали своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.
Бібілотека нашого університету відзначає цей день проведенням конкурсу й подарунками. Цього року ми провели конкурс малюнків «Бібліотека мрії». Найбільш активну участь у конкурсі взяли студенти наших коледжів, які завжди активно відгукуються на наші конкурси. За результатами конкурси були визначені переможці:
– гран-прі отримала студентка 1 курсу Старобільського фахового коледжу, Мар’яна Салій, за найкреативніший малюнок;
– 1-ше місце посіла студентка 1 курсу Старобільського фахового коледжу, Дарія Панасенко;
– 2-ге місце між собою розділили студентка 3 курсу Лисичанського педагогічного фахового коледжу, Дарія Свіріденко, й студентка 1 курсу Фахового коледжу ЛНУ, Ірина Савченко;
– 3-тє місце зайняла Гапотченко Анастасія, студентка 1 курсу Рубіжанського фахового коледжу. Подарунки для відзначення переможців і участі в конкурсі, вже декілька років поспіль придбані за кошти Первинної профспілкової організації Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.