Майстерня розвитку ОСС «aGAIN»

Органи студентського самоврядування як рівнозначні учасники формування освітнього процесу.

В місті Лубни представники органів студентського самоврядування з різноманітних структурних одиниць Луганського національного університету долучились до навчання у майстерні розвитку органів студентського самоврядування.
Протягом навчання 20 здобувачів вищої освіти здобули необхідні знання та навички з формування плану роботи ОСС, дізнались про основні завдання ОСС, засвоїли компетенції з написання проєктів для студентства.
Зокрема учасники події обмінялись думками про можливі майбутні проєкти та методи вдосконалення процесів для якісного виконання регламентованих задач.

«Майстерню розвитку органів студентського самоврядування «aGAIN» організовано Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.