Вишиванка — код нації

Щорічно третього четверга травня українці всього світу відзначають Міжнароний День вишиванки. Цей день майорить різними фарбами і відттінками, різними візерунками, оскільки українська вишиванка — це поєднання краси, витонченості та патріотизму. Студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка разом з первинною профспілковою організацією, центром культури та дозвілля і студентським самоврядуванням підготували патріотичну інсценізацію «Вишиванка — код нації». Дійство відбулося біля кінотеатру «Київська Русь» та зібрало багато глядачів. Серед присутніх заходу були викладачі, співробітники та студенти університету. Об’єднуючою рисою заходу був дрес-код — вишиванка як символ національної ідентичності. Цього дня українці всього світу об’єдналися та показали міць і силу українського духу, волю до перемоги та незалежності.
Все буде Україна!
Слава Україні! Героям слава!