Стипендія Лубенської міської ради

23 червня в кінотеатрі «Київська Русь» відбулась урочиста церемонія нагородження стипендіатів Лубенської міської ради. На захід були запрошені керівники, заступники та діти, яких нагороджували стипендією.

Студентка Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Седельнікова Ірина Віталіївна отримала стипендію розміром  5000 гривень за високий рівень навчальних досягнень і успіхи у реалізації набутих знань. Седельнікова Ірина здобувачка вищої освіти магістерського рівня, спеціальність 231 Соціальна робота, соціальна педагогіка і практична психологія. Стипендія Лубенської міської ради «Обдарованість» призначається для реалізації основних завдань комплексної програми реалізації сімейної, молодіжної та гендерної політики, з метою нагородження учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, які знаходяться у підпорядкуванні громади і студентів вищих навчальних закладів, випускників загальноосвітніх шкіл громади, які протягом навчального року особливо відзначилися в галузях навчальної, науково-дослідницької, творчої, спортивної та громадської діяльності, учнівські (студентські) творчі та наукові колективи. Пишаємося нашими студентами! Успіхів у підкоренні нових вершин!