З Міжнародним днем студента!!!

Любі Студенти!!!
Цей рік є надзвичайно складним для України, оскільки з початком 2022 року настали значні випробування для українського народу.
З моменту повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави, освітній процес налагодити вкрай складно, але не дивлячись на всі перешкоди, наша альма-матер вистояла і ефективно продовжує свою освітню діяльність.
Тож, ми завдячуємо всім нашим студентам, за те, що обрали Нас і залишаються вірними своєму вишу.
Первинна профспілкова організація ЛНУ імені Т.Шевченка, вітає всіх здобувачів
Студентська пора − це особливий період життя, коли кожен із вас формує своє майбутнє, пізнає нове, знаходить друзів. Головне – щире бажання бути відкритим для знань. Бути студентом – означає бути незалежним, неупередженим, безстрашним, вірити в свої сили. Адже для Вас, молодих та сміливих, нічого недосяжного немає.
Ми пишаємося вами. Вашими досягненнями, успіхами в навчанні, науці, спорті, громадських справах Ви вносите вагомий внесок у розвиток нашого університету, його авторитету в Україні та за її межами.
Переконаний, сплине незначний час – і Ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.
Бажаю Вам неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку.
Вірю у Ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України.
З повагою, голова ППО
Володимир МОРОЗ