Конкурс «Волонтер ЛНУ»

Підведено підсумки загальноуніверситетського конкурсу ,,Волонтер ЛНУ”.

За ініціативою студентської соціальної служби юридичного відділу при підтримці первинної профспілкової організації ЛНУ був проведений загальноуніверситетський конкурс ,,Волонтер ЛНУ”, приурочений 100-річному ювілею нашої Альма-матер.

Мета конкурсу – всебічна підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення, сприяння розвитку благодійництва як національної традиції, сприяння реалізації волонтерських ініціатив у ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”.

На оцінювання конкурсанти надіслали відео, у яких розповіли про себе та свою волонтерську діяльність. Серед яких роботи Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка, Анастасії Соболь (НН ІЕБ,) Олександри Федорової (НН ІПП), Олени Глущенко (ФПН), Вікторії Лисенко (СГПК).

Переможцем конкурсу високоповажне журі визначило студентку ФІМ Поліну Шехавцову. Вона змогла вправно й стисло розповісти про свої досягнення, вразивши ними все журі.

За результатами конкурсу переможець отримає подарунок, а всі учасники – грамоти.

Дякуємо всім за активну участь й бажаємо креативу та натхнення на добрі справи.

Вікторія Калініна,

прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка