Почесні звання

З нагоди святкування 98-річчя із Дня заснування в університеті присвоєно почесні звання.

Еліта та гордість кожного освітнього закладу – його викладачі. Вони не лише ведуть студентів дорогою мудрості і знань, від їхніх умінь і компетентностей залежить майбутнє університету. Досягнення викладачів – гарантія успіху закладу вищої освіти, бо саме вони виводять наш університет на новий рівень.

З нагоди святкування 98-річчя з Дня заснування ЛНУ імені Тараса Шевченка вченою радою університету було прийнято рішення присвоїти почесні звання та вручити почесні нагороди викладачам за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток національної освіти.

Цього року звання „Почесний професор ЛНУ імені Тараса Шевченка” було присвоєно доценту кафедри української філології та загального мовознавства, в.о. завідувача навчального відділу В.В. Лєсновій, доценту кафедри біології та агрономії С.В. Вовку, доценту кафедри світової літератури та російського мовознавства С.А. Шпетній.

Випускниця 1986 року тоді ще педагогічного інституту Валентина Володимирівна Лєснова розпочала свою педагогічну діяльність, працюючи вчителем української мови та літератури в середній школі. А через рік повернулася до рідного університету вже в якості асистента кафедри української мови. Кандидат філологічних наук, доцент, відома в Україні й за її межами дослідниця в галузі діалектології, представниця луганської діалектологічної школи понад 30 років присвятила відданій праці на науковій і освітянській ниві.

Випускник закладу вищої освіти 1985 р. Сергій Володимирович Вовк 1988 року став асистентом кафедри зоології, згодом отримав вчене звання доцента, працював заступником декана природничо-географічного факультету з виховної роботи, виконував обов’язки завідувача кафедри, відповідального секретаря приймальної комісії. На сьогодні доцент кафедри біології та агрономії С.В. Вовк є автором понад 170 наукових і навчально-методичних праць.

Професійна діяльність колишньої випускниці нашого вишу 1981 року Світлани Анатоліївни Шпетної уже понад 30 років пов’язана з Луганським національним. Здобувши науковий ступінь кандидата наук і вчене звання доцента, вона стала висококваліфікованим викладачем, досить довгий час виконувала обов’язки завідувача кафедри.

Звання „Почесний доктор ЛНУ імені Тараса Шевченка” присвоєно співробітнику Чеської агенції розвитку Яну Пейрілу за налагодження міжнародного співробітництва, значний внесок у розвиток матеріально-технічної бази, формування й популяризацію гідного міжнародного іміджу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. За його підтримки Чеська агенція розвитку й зараз допомагає нашому університету покращувати матеріально-технічну базу.

Звання „Почесний працівник Луганського національного університету імені Тараса Шевченка” присвоєно директору ВП „Брянківський коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка” Михайлу Степановичу Сапіжаку, заступнику директора з навчально-виховної роботи ВП „Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка” (Щастинське відділення) Віктору Миколайовичу Ткаченку і заступнику директора з навчально-виробничої роботи ВП «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка» (Старобільське відділення) Андрію Сергійовичу Гапотченку.

„Почесною грамотою Луганського національного університету імені Тараса Шевченка” нагороджено старшого викладача кафедри садово-паркового господарства та екології, заступника декана з навчальної роботи факультету природничих наук Ольгу Петрівну Губську, яка понад 30 років присвятила освітянській справі

Вітаємо викладачів і співробітників з присвоєнням почесних звань і бажаємо подальших творчих успіхів і нових здобутків.

Сергій Теряєв,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка