Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності!

Шановні та дорогі наші жінки Луганського національного університету імені Тараса Шевченка!!!
Первинна профспілкова організація вітає вас зі святом весни, чарівності, краси і жіночності!! Це красиве свято на початку весни – приходить до нас, коли все оживає і розквітає. Нехай у вашому житті буде вічна весна, нехай яскраво світить сонце, співають птахи, а дні будуть світлими і безхмарними.
Долею призначено вам працювати на освітянській ниві, плекати наше майбутнє, майбутнє нашої держави. Ви мудрі і витривалі, то ж дай вам, Боже, всіх земних благ, сонячних і радісних днів, любові і гармонії, духмяних квітів та милозвучних мелодій!
Міцного вам здоров’я, щастя, достатку і творчих успіхів. Нехай буде Мир і зійде з ваших сердець тривога за життя найближчих, найрідніших і коханих!
голова ППО Володимир МОРОЗ
333993890_558604249747673_8492014391362973852_n