З прийдешнім Новим роком!!!

Первинна профспілкова організація ЛНУ імені Т.Шевченка щиро вітає вас з прийдешнім Новим роком! Колись бажали яскравих вражень та подорожей, а зараз ми мріємо про одне: щоб усі повернулися додому та родини з’єдналися. Нехай у серці буде світло та гармонія, на устах завжди сяє радісна усмішка, діти будуть здорові та щасливі . Нехай усе зло залишиться у році, що минає.Бажаємо, щоб 2023-й пройшов під знаком добра і нарешті настала довгоочікувана ПЕРЕМОГА! Новий рік, як нова сторінка життя. Нехай на ній не буде порожнього місця, вона заповниться безліччю фарб, яскравих подій і пригод, в новому році вас супроводжує удача, успіх і достаток. Насолоджуйтесь кожною миттю вашого життя, будьте з коханими, оточуйте себе і своїх близьких теплом і турботою, зігрівайте їх своєю любов’ю, а вони у відповідь зігріють вас. Будьте щасливі, з Новим роком!