Шановні військовослужбовці, викладачі, співробітники та студенти

ЛНУ імені Тараса Шевченка!

Прийміть нащиріші вітання з Днем захисників і захисниць України та Днем українського козацтва!

День сили, мужності, доблесті і честі відзначається в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. День Захисників України — це свято не лише військовозобов’язаних, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це — свято України.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба, родинного затишку та невичерпної енергії! Нехай у Вашому домі завжди панують розуміння та любов, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину! Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка             Володимир Мороз

zashitnic_small_small