Театралізований спектакль

В ЛНУ состоялся театрализованный спектакль для детей преподавателей и сотрудников университета.news_des_2017_19_6_1 news_des_2017_19_6_2

Щороку, у святкові грудневі дні, Центр культури та дозвілля Луганського національного університету імені Тараса Шевченка традиційно організовує “зустріч” із Святим Миколаєм. Захід проводиться  за підтримки первинної профспілкової організації університету.

news_des_2017_19_6_4 news_des_2017_19_6_5 news_des_2017_19_6_7

Цього разу Чудотворець прийшов привітати малечу 19 грудня у хол І навчального корпусу. На сцену привітати дітей вийшли Святий Миколай, Чортик, Ангел і Сонечко. Вони проводили веселі конкурси. Дітки виявилися кмітливими і з задоволення брали участь у змаганнях. Згодом до малечі прийшов Містер Холод. Незважаючи на його негативну репутацію, він пообіцяв виправитися і діти сміливо прийняли  чарівника у свою компанію. Разом вони запалили вогники на ялинці та кружляли у казковому хороводі. На завершення свята Чудотворець подарував дітлахам смачні подарунки.