Зі святом!

Шановні викладачі, співробітники та студенти ЛНУ

імені Тараса Шевченка!

Вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року!

У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти. Бажаю Вам, дорогі друзі, здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань.

Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети, здобути знання, активно брати участь у громадській, науково-дослідній роботі та житті студентського колективу. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті.

Окремо хочу привітати з 1 вересня першокурсників! Для вас з цією осінню приходить пора не тільки нових знань, нових відкриттів, але і нових друзів, нового життя.

Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих. Зі святом Вас!

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                В.П. Мороз1406