Привітання ректорки з Днем народження.

Шановна Олено Леонідівно!
Колектив Луганського національного університету імені Тараса Шевченка — викладачі, студенти та співробітники вітають Вас з Днем народження! Цей день є особливим, тому що він символізує новий початок, нові можливості та нові досягнення. Як ректорка видатного вищого навчального закладу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Ви неодноразово довели свою високу кваліфікацію та професійну майстерність. Ваші наукові дослідження в галузі педагогіки є джерелом натхнення та мотивації для молодих вчених.
Щиро бажаємо міцного здоров’я, мудрості, віри й наснаги у здійсненні нових наукових проєктів і цілей. Нехай Ваші творчі зусилля, професійні здобутки та досягнення завжди будуть цінуватися і визнаватися, а Ви знаходитимете тільки радість і задоволення у своїй професійній діяльності.
photo_2023-05-02_10-03-20