Шановні колеги, студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка!

Щиросердечно вітаю з Днем пам’яті й примирення та 77-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Цей день нагадує нам про страшні події 1939-1945 років, які віддзеркалюються в сьогоднішній російсько-українській війні. Ми пам’ятаємо якими великими втратами, руйнуваннями та масовими знищеннями заплатив наш народ за право вільно жити і працювати на своїй землі, ця пам’ять дає нам змогу бути сильнішими у боротьбі за нашу незалежність, у захисті нашої української землі сьогодні!

Велика шана та низький уклін Ветеранам за самовідданість та відвагу задля нашого майбутнього! Подяка нашим захисникам, які сьогодні захищають свободу і незалежність нашої країни!

Бажаю Вам, дорогі українці, незламності духу, міцного здоров’я, щастя і благополуччя! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро! Разом – переможемо! Зі Святом!

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка          Володимир Мороз

Pomnym