День захисту дітей

Традиційно у перший день літа святкують міжнародний день захисту дітей. Луганський національний університет імені Тараса Шевченка долучився до святкування. За фінансової підтримки первинної профспілкової організації організували захід для діток співробітників університету. Організатором стала завідувачка студентської соціальної служби юридичного відділу Олена Духова.

1X6A7119

У спортивній залі вірні друзі Зайчик та Тигруля провели насичену розважальну програму з конкурсами й танцями. Цікавинкою стали арт-розмальовки для дітей, проведені студентками спеціальності ,,Дизайнˮ Коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму. Приємними підсумком стали заохочувальні призи винуватцям свята.

1X6A7127

1X6A7194

1X6A7304

1X6A7134

1X6A7289

1X6A7288

1X6A7317

1X6A7323

Майбутнє нашої держави та всієї світової спільноти залежить від щасливого та безпечного дитинства підростаючого покоління. Тож, давайте оберігати та цінувати наших нащадків!

Вікторія Калініна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка