100 років!

Шановні викладачі, співробітники, студенти та випускники

ЛНУ імені Тараса Шевченка!

Щиро вітаю Вас з нашим спільним святом – зі 100-річним ювілеєм від дня заснування Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – одного з найстаріших закладів освіти Луганщини.

Славетна історія нашого університету бере початок з далекого 1921 року, де і починається розквіт наукової діяльності закладу. Університет пройшов великий і складний шлях, активно вдосконалюючись та перетворюючись у потужний науково-освітній центр. Бажаю і подальшого розвитку та процвітання, рідна Альма-матер!

Від щирого серця бажаю всьому педагогічному складу нових наукових звершень і відкриттів, блискучих ідей і їх успішного втілення, збереження і примноження накопиченого професійного досвіду, талановитих і відданих студентів. Молодому поколінню студентства бажаю успіхів, творчого натхнення та везіння.

Зичу всій Шевченківській родині міцного здоров’я, благополуччя, наснаги, втілення найсміливіших прагнень та плідної праці на благо нашого університету! З ювілеєм!

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                     В.П. Мороз

Daffodils_Tulips_Bouquets_544587_3840x2400