Шановні викладачі, співробітники та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка!

Вітаю вас з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаю, щоб цей рік подарував нові великі можливості та перспективи для процвітання і успіху. Хай Новий рік принесе впевненість у завтрашньому дні. Віримо, що українці зуміють перемогти не тільки зовнішнього ворога, а й “внутрішні” проблеми у неймовірно складній ситуації. Ми повинні це зробити, адже в наших руках – майбутнє України!

Нехай у ваших домівках буде щастя, у ваших серцях — любов, а в наших профспілкових справах — стабільність, довіра, чесність, взаєморозуміння і удача! Нехай цей новий рік принесе із собою тільки радість, міцне здоров’я, щастя та добрі новини! А всі негаразди, хвороби та сум залишаться позаду. Нехай збуваються всі ваші найзаповітніші мрії!!!

Щасливого нового року та веселих свят!

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка               В.П. Мороз

z-novum-rokom-etnosoft-com-ua-700x394