Шановні викладачі, співробітники та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка!

Сердечно вітаю вас з Днем знань та початком навчального року! Освіта — той надійний фундамент, на якому будується благополуччя країни. Тому ми робимо все необхідне для того, щоб підростаюче покоління могло отримати якісні знання, реалізувати свої таланти, подружитися зі спортом, стати справжнім патріотом Батьківщини. Немає жодної галузі діяльності людини, де не затребувані глибокі знання.

У новому навчальному році бажаємо всім студентам успіхів у навчанні, твердості і наполегливості в досягненні поставленої мети, а всьому професорсько-викладацькому складу — великих професійних досягнень, реалізації творчих задумів. Міцного всім здоров’я, успіхів у навчанні та праці, невичерпної енергії, щастя, оптимізму! Зі Святом!

З повагою, Голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка                 В.П. Мороз

1-veresnya.min_